Facebook servis – orientační rozsah a cena správy FB

Jestliže uvažujete o přenechání správy profilu na Facebooku profesionálům a sami se chcete věnovat jiným činnostem, které jsou pro vás rentabilnější, je Facebook servis pro vás tím správným řešením. Je to naše hlavní služba, kterou vždy připravíme a nastavíme na míru konkrétním FB stránkám.

Správa Facebook stránek – rozsah služeb

V rámci spravování profilu budeme pracovat vaším jménem a zabezpečíme pro vás všechny činnosti potřebné k úspěšnému působení na sociálních sítích. Rozsah služeb v rámci správy Facebook stránek (FB servisu) navrhujeme individuálně pro jednotlivé profily. Nicméně průměrný rozsah je popsán níže.

Obvyklý rozsah služeb zahrnuje:

  • tvorbu 2-3 příspěvků každý týden
  • přidávání a komentování fotek nebo videí
  • kontrola dění na profilu a případné korekce
  • komunikace na profilu a reagování na dotazy – odbornější dotazy po konzultaci
  • správu událostí a dalších

profesionalni spravce a online mluvci

Facebook servis – cena

Součástí Facebook servisu není jen správa Facebook stránky, jak jsme ji popsali v rozsahu výše. Samozřejmostí je postup podle dopředu domluvené a odsouhlasené strategie, průběžné konzultace a komunikace a další doporučení. Cena Facebook servisu přibližně v tomto rozsahu se pohybuje 1800 – 4500,- Kč za měsíc (nejsme plátci DPH).

Pokud vás služba komplexního servisu zaujala, budeme rádi, když budete kontaktovat SMM poradce. Připravíme pro vaše Facebookové stránky nabídku na míru.