Tvorba zadávací dokumentace webu

„Chci nový web, aby byl moderní a lepší než má moje konkurence. Chci web, protože i konkurenti mají weby“. To je příklad nevhodného zadání pro tvorbu webu. Z nepřesné zadávací dokumentace pro web či aplikaci pravděpodobně vznikne nepřesný výsledek. U takového projektu se i špatně kalkuluje cena potenciálním dodavatelům a je potřeba s nimi zdlouhavou komunikací požadavky upřesňovat.

Konzultace a pomoc s výběrovým řízením

Potřebujete konzultaci? Nechte si poradit a pomoct s výběrovým řízením od někoho nezávislého. Nemusí jít nevyhnutně o sepsání či tvorbu celé zadávací dokumentace. Ale jakýkoliv přidělený konzultant od dodavatelské firmy, bude vždy jejím zaměstnancem nebo spolupracovníkem a nemusí sledovat primárně zájmy zadavatele projektu.

Můžeme pomoct nejen s tvorbou zadávací dokumentace pro výběrové řízení či pro konkrétního dodavatele. Dokumentaci můžeme doplnit vizuálním modelem webu (wireframe) nebo přímo interaktivním prototypem. Kontaktujte nás se svými požadavky a my vám sestavíme nabídku.

Projděte si referenci tvorby zadání webu, kde je formou případové studie popsána konkrétní realizace tvorby zadání. Vytvořili jsme kompletní zadání webu, které bylo následně použito pro vypsání výběrového řízení a volbu zhotovitele nových webových stránek.