O SMM poradci

Něco málo o nás… Jsme specialisté Social Media Marketingu (SMM – Marketingu na sociálních sítích) a zaměřujeme se na Facebook, kvůli jeho rozšířenosti a dominantní pozici v ČR a rovněž kvůli tomu, co může nabídnout pro různé subjekty na českém internetu:

  1. Řešíme Facebook profily firem, protože potenciál sociálních sítí pro B2C firmy je zajímavý.
  2. Zajímáme se o stránky měst a obcí na Facebooku, protože města podle našeho názoru podceňují svoje úkoly ohledně komunikace se svými občany.
  3. Nabízíme svoje služby pro profily organizací a institucí, protože i tyto subjekty mohou využít svoje FB stránky k plnění svých cílů.

V rámci řešení Facebook stránek jsme schopni řešit i profil na Instagramu, dceřiné platformě Facebooku. Kromě toho nabízíme i pomoc s webovými stránkami – základní práce ohledně SEO (optimalizace pro vyhledávače) včetně psaní článků, tvorbu modelů webů a aplikací a konzultace při přípravách výběrových řízení na weby a související práce.

Společnost má formu s.r.o., nicméně navazuje na předchozí roky podnikání jako OSVČ a je nadále bez zaměstnanců. Pořád neplatíte žádné lidi kromě těch, kteří pro vás služby skutečně realizují. Nejsme plátci DPH.

Místní oblast působení – Jihomoravský kraj

Jelikož je i pro oblast marketingu na sociálních sítích a internetu vhodné řešit věci občas i osobně a my se rádi potkáváme s lidmi, vyhovujeme si navzájem nejlépe s klienty z Brna a z okolí. To ale samozřejmě neznamená, že odmítneme zájemce, který není z Jihomoravského kraje, jen to ztíží možnosti případných osobních konzultací a setkání.

Kontaktujte nás a zkusíme se nějak domluvit 😉

Upozornění – nepracujeme pro Facebook ale pro firmy, města a organizace

Nejsem nijak právně ani jiným způsobem spojen se společností Facebook, ani ji nezastupuji. Jsem zcela samostatný podnikatelský subjekt, který v rámci své činnosti pouze pomáhá jiným subjektům se správou profilů a souvisejícími službami.

Název „Facebook“ a další související pojmenování a obrázky jsou vlastnictvím společnosti Facebook. Na této stránce jsou použity pouze pro popsání služeb a lepší informování návštěvníka.