FB školení – Facebook pro uživatele (mládež a dospívající)

Na základě poptávek ze vzdělávacích zařízení a kurzů pro mládež a dospívající jsme do naší nabídky zařadili nové školení – Facebook pro uživatele.

Proč FB školení pro uživatele?

Samozřejmě, že mezi nejrůznějšími FB kurzy nabízenými na našem trhu převládají kurzy pro marketéry, kteří chtějí Facebook použít pro svoji práci v online marketingu. Proč tedy zavádíme školení pro uživatele, zejména dospívající? Dostali jsme několik poptávek s názorem, že FB používá v dnešní době téměř každý, ale skoro nikdo o něm pořádně nic neví. Chceme běžným uživatelům nabídnout možnost dozvědět se o FB víc.

Lektoři či učitelé, kteří se s mládeží potkávají, chtějí, aby se mladí lidé dozvěděli, jak mohou FB využít jinak než na hraní her a chatování. Také se ukazuje, že je vhodné vysvětlit dospívajícím, jak se na FB chovat, na co si dát pozor či jaké hrozby na ně číhají. Na tyto potřeby reagujeme novým kurzem.

Nový kurz Facebook pro uživatele

V rámci školení vysvětlíme co je Facebook, jakou má historii a postavení mezi ostatními sociálními sítěmi. Ukážeme si, co všechno se na FB nachází a co se tam dá dělat z pohledu uživatele, včetně vychytávek.

Projdeme i stinné stránky FB jako je závislost či zabíjení produktivního času a dáme si několik dobrých rad ke komunikaci, sdílení fotografií a dopisování s neznámými lidmi – včetně příkladů z reálného života. V kurzu využíváme také závěry psychologických výzkumů prováděných na dospívajících ohledně FB. Na závěr si řekneme něco o možnostech zabezpečení svého účtu a jeho nastavení.

Dotazy a diskuse jsou očekávány kdykoliv v průběhu semináře, u všech bodů, kde k tomu účastníci projeví zájem. Výklad je doplněn příklady a praktickými úkoly průběžně u všech témat, kde to bude možné – k udržení pozornosti a osvojení poznatků. Součástí školení jsou vybrané tipy a triky, konkrétní ukázky a příklady.

Organizace školení

Kurz může probíhat v rámci standardní výuky nebo jako samostatně organizované školení. Délku, obsah i rozsah lze přizpůsobit konkrétní situaci. V případě zájmu jsme schopni zajistit kurz personálně nejen specialistou na Facebook, ale také vývojovou psycholožkou pracující s dětmi. Kontaktujte nás, pokud vás školení zaujalo! Sestavíme vám nezávaznou nabídku dle vašich požadavků.