FB služby – poradenství, školení, analýzy a strategie

Ne všichni mají zájem o správu profilu na Facebooku prostřednictvím externího správce. Některé obory činnosti jsou až příliš specifické, takže by nebylo efektivní, aby je komunikoval externí pracovník. Nebo má markeťák, sekretářka či jiný zaměstnanec ještě prostor v rámci pracovních povinností, aby se staral i o firemní sociální sítě. Případně facebook někoho ve firmě baví a prostě to chce dělat samostatně. I v těchto situacích se ovšem může hodit profesionální pomoc!

FB poradenství a konzultace

Pokud se o Facebook profil staráte sami a nemáte vzdělání a prax v online marketingu (ideálně ze Social Media), jistě oceníte občasné či pravidelné konzultace. Specialista může na váš profil dohlížet, dávat návrhy a doporučení, nabízet témata ke komunikace a další. Nabízíme poradenství pro začínající i pokročilé interní správce FB stránek. Rádi vám poskytneme zpětnou vazbu k tomu, co děláte.

Služby facebook poradce

Analýzy a strategie

Stejně jako v jiných oborech, i na Facebooku nám slouží analýzy zejména k zjištění stávajícího stavu a návrh doporučení, které by bylo vhodné realizovat pro dosažení zlepšení či jiného stanoveného cíle. Pro základní posouzení stavu a návrh doporučení je vhodná komplexní analýza Facebook profilu.

Strategie nastavují postupy a cíle do budoucna, v našem případě je vhodná komunikační strategie, která stanovuje témata a způsob komunikace a pro nové profily strategie propagace, která dává odpověď na otázku „jak náš profil zviditelníme?“ nebo „jak získat aktivní fanoušky?“

Jestli nevíte, jakou analýzu nebo strategii využít ve vaší situaci, rádi poradíme!

Založení profilu na Facebooku

Jestli profil ještě vůbec nemáte a chcete mít jistotu, že je založen správně a je vyplněno a nastaveno vše potřebné, můžeme pro vás profil založit. Zajistíme i grafické práce pro individualizaci vzhledu a soulad s vašim designem.

Facebook školení

Vždy je potřeba se učit a pokud se chystáte dělat marketing na Facebooku, pracovat s profilem nebo vyhodnocovat statistiky úspěšnosti, Facebook školení může být správnou volbou.