Další služby online marketingu

Kromě správy stránek na Facebooku  a pomoci se sociálními sítěmi nabízíme i další oblasti, se kterými můžeme pomoct. Jedná se o další služby internetového neboli online marketingu. V této oblasti jsou kromě sociálních sítí důležité webové stránky. Právě webovým stránkám se věnují další služby.

Vytvoření modelu webu

Potřebujete vytvořit model webu (wireframe), abyste sobě nebo realizační firmě či zájemcům o realizaci vašeho webu ve výběrovým řízení, jasně ukázali, co má umět budoucí web a jaké prvky na něm mají být? Pomůžeme a skicu vytvoříme! Analyzujeme podobné a konkurenční weby, vybereme to nejlepší a společně s našimi i vašimi nápady a myšlenkami do přetavíme do modelu webu.

Jak na kvalitní zadávací dokumentaci k webu

Trápíte se se zadávací dokumentací pro web? Nechce si poradit nebo přímo napsat zadání webu, které vše potřebné stanoví dostatečně přesně a potenciální dodavatelé webu již nebudou mít další a další dotazy, které musíte zodpovídat. Zadání připraví člověk na vaší straně!

Optimalizace webu pro vyhledávače – SEO

Chcete posunout web před konkurenci ve výsledcích vyhledávání? Potom je potřeba se věnovat optimalizaci webu pro vyhledávače. V silně konkurenčních oborech je nutné pracovat na SEO pravidelně a intenzivně. V méně konkurenčních můžete dosáhnout zajímavé výsledky i samostatně, stačí vědět jak na to…