Správa Facebook stránek

Vzhledem k faktu, že u nás je s výrazným náskokem nejrozšířenější sociální sítí Facebook (FB), je i tato nabídka služeb směřována na tuto síť. Jako specialista Social Media Marketingu (Marketingu na sociálních sítích) Vám mohu nabídnout veškeré související služby – správu a realizaci i konzultace a poradenství.

Správa Facebook stránky (profilu)

Nejen fyzické osoby ale i nejrůznější firmy, města, či organizace mohou mít na Facebooku svoje stránky (jinak nazývané taky profily nebo z angličtiny page). Mít svůj profil je módní a „trendy“, a taky proto jich velké množství vzniká.

Když se ale o profil nestaráte – ať už z časových či jiných důvodů – vázne komunikace, nezveřejňujete novinky a zajímavosti a nereagujete, dostaví se negativní efekt. Pokud chcete získat pozitivní image, bude to vyžadovat delší trpělivou práci a čas. Starat se o svůj Facebook profil můžete sami, nebo si můžete nechat spravovat Facebook profil profesionálně za rozumnou cenu. Podívejte se na orientační rozsah a cenu správy FB stránky.

Správa stránek za rozumnou cenu

Správa firemní stránky na Facebooku

Jedná se o službu určenou pro firmy a podnikatele, kteří chtějí působit na sociální síti profesionálně a nechtějí, aby jejich podnikání marketingově zastupovala sekretářka či recepční vedle množství svých dalších povinností. Využijte příležitosti, které vám Facebook nabízí s profesionální správou firemní stránky.

Správa oficiálního profilu pro obce a města

Výhodnost dobře řešeného oficiálního profilu pro obce a města je jednoznačná. Nejběžnějšími důvody pro komunikaci na FB je možnost rychle informovat obyvatele, propagovat kulturní akce či oslovit mladé nebo zaneprázdněné lidi. Kvalitní správa profilu obce ovšem zabere mnoho času, navíc často i mimo pracovní dobu. V tom můžeme pomoct.

Správa Facebook profilů organizací

Komunikace na Facebooku prostřednictvím oficiálního profilu dává organizacím a institucím řadu možností. Pokud se ovšem v prostředí social media marketingu neorientujete, nebo nemáte čas na aktivní komunikace s fanoušky, může být správa Facebook stránek pro organizace správnou volbou. Pomůžeme vám budovat vztah s uživateli.